Костянтин Назаренко

правник, громадський діяч

Головна | RSS

пісні

Вівторок, 15 квітня 2014, 11:56

Рада спростила відкриття бізнесу і відмінила печатки

Верховна Рада ухвалила закон, який спрощує ведення бізнесу та відміняє печатки.

За відповідне рішення проголосувало 244 депутати.

Законом скасовується сплата реєстраційного збору, а також встановити механізм реєстрації юросіб та фізичних осіб-підприємців шляхом подання електронних документів без обов'язкового використання електронного цифрового підпису.

Законом скасовується обов'язковість виготовлення та використання печатки.

У пояснювальній записці цей крок пояснюється тим, що обладнання для виготовлення печаток уже не є ексклюзивним і її легко підробити.

"При цьому відмова від передачі печатки новому керівництву підприємства позбавляє його можливості управляти суб’єктом господарювання, а попереднє керівництво (яке володіє печаткою) продовжує контролювати бізнес", - йдеться у поясненні.

Також скасовується вимога щодо справляння реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи та ФОП.

Українська правда


 

З юридичної практики

Коли укладаєш договір купівлі нерухомості:

1. Ну всі хочуть зекономити на податках! І немає на то ради! Тому зпнижують справжню суму угоди. А потім суди - і невдасі продавцю повертають лише суму зазначену в договорі. Тож економити можна, але ще до візиту нотаріусу укладіть додаткову угоду (датою пізнішою ніж нотаріальний договір), що ви в нотаріуса були, договір уклали, а потім дійшли спільної згоди, що сума все ж замала, тож теба доплатити ще... + розписка про передачу коштів (на всю суму з датами передачі).

2. Часто купують проблемну нерухомість а потім мають головний біль з судами, хоча власник (посередник) б'є себе в груди і запевняє, що жодних проблем немає. Якщо немає - укладіть з ним додаткову угоду, що він несе повну матеріальну відполвідальність (або хоча б часткову), що якщо за наслідками позовів, наказів, виконавчих написів чи інших претензій пов'язаних з моментами до продажу квартири, ви понесете якісь збитки чи взагалі позбудетеся майна, повну матеріальну відповідальність за це перед вами несе власник (посередник, або ще краще + ще якийсь гарант).


microsoft office picture manager - може для деяких випадків і нормальна прога... Але ж глючна, підла і в деяких випадках гівняна...
1. Ось повернув ти фотографію на 90 градусів. Ніби все нормально. Зберіг. У святій впевненості розміщуєш в мережах... А вона далі не повернута!!! І всі вьюрери, окрім деяких показують її неповернутою! Намагаєшся в іншій прозі (xnview) повернути - на 180 тоді повертається! Тож робиш так один раз вправо - один раз вліво. І тоді вже виходить нормально. Через ж...
2. Вніс зміну у фотку. Але оригінал міняти не хочеш. Зберігаєш зміну "зберегти як". А наступного разу забув і просто "зберегти". Таж ця паскуда не доганяє, що ти оригінал, один-єдиний, міняти не хочеш!!! Воно, падла, без всяких питань (на відміну від інших порядних прог, які питають - "Ви дійсно хочете зберегти новий файл замість попереднього?") знищує всі оригінали заміщаючи їх Вашими експериментами!

А ось як працює "Інтернет-помічник" МТС:


Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0