Костянтин Назаренко

правник, громадський діяч

Головна | RSS
Головна » 2017 » Березень » 07

В різних нормативних документах, часто можна побачити перелік певних категорій, а потім фразу "та особам з їх числа". Фраза видається абсолютно зайвою, хіба не достатньо самого переліку? "Морякам, та особам з їх числа" - яким ще особам, не морякам, але з їх числа? Але от якраз стосовно дітей існують нюанси. Діти - сироти та позбавлені батьківського піклування це особи віком до 18 років. А от "особи з їх числа" це вихідці з цієї категорії, але вже віком від 18 до 23-х років!

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Стаття 1. Визнач ... Читати далі »

Переглядів: 215 | Додав: kopen | Дата: 07.03.2017 | Коментарі (0)

Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0